Naslovnica Vijesti Gornji Vakuf-Uskoplje FOTO: Novi poraz SKISO ‘Sloge’

SKISO Sloga je danas u sali O.Š Voljevac ugostila ekipu iz Brčkog OKI “Brčko“. Nažalost bodovi nisu ostali u našem gradu.

Utakmicu su obje ekipe otvorile sa veoma dobrom igrom. Početak prvog seta bio je veoma uzbudljiv, igralo je se poen za poen. Oko polovine prvog seta koncentracija kod naših igrača opada što koriste gostujući igrači i stvaraju malu prednost. Brčko uspijeva do kraja seta povećati vodstvo i set kraju privesti sa rezultatom 25:19 u svoju korist.

Na početku drugog seta Brčko odmah stvara vodstvo od 3 poena, ali nizom grešaka to se vodstvo topi i sredinom seta rezultat je bio izjednačen 16:16. Bez obzira na mali pad igre kod gostiju na kraju su uspjeli da dobiju i drugi set u svoju korist sa rezultatom 20:25.

U trećem setu ekipa OKI „ Brčko“ preuzima sve u svoje ruke i bez ikakvih problema set privodi kraju sa 25:19 i postavljaju konačan rezultat utakmice 0:3.

{joomplucat:131 limit=8|columns=4|ordering=random}

Više fotografija pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.