Naslovnica Gornji Vakuf-Uskoplje Sport Juniori Sloge bolji od Branitelja, četiri gola Agića

Juniori Sloge bolji od Branitelja, četiri gola Agića

Ono što nisu uspjeli napraviti seniori NK Sloge, jesu juniori. Naime, mladi fudbaleri Sloge pobijedili su velikog konkurenta iz Mostara – NK Branitelj, rezultatom 6 – 2.

Nije dobro počelo za domaćine, velika pogreška odbrane Sloge i Branitelj vodi 0 – 1. Nedugo zatim, na scenu stupa, fenomenalni Agić Armin i sa svoja 2 gola, za svega 3 minute preokreće rezultat 2 – 1. Do kraja poluvremena još jedan pogodak u mreži gostiju, strijelac Jurina.

Ako je u prvom poluvremenu Agić igrao sjajno šta tek reći za drugo?! Naime prvo je zabio za 4 – 1, zatim asistirao Zukiću za 5 – 1, da bi na kraju dao svoj četvrti, a Slogin šesti gol.

Do kraja utakmice penal za Branitelj, koji je i iskorišten.

Konačan rezultat 6 – 2.