Naslovnica Gornji Vakuf-Uskoplje Sport Nova gostujuća pobjeda nogometaša Sloge

Nova gostujuća pobjeda nogometaša Sloge

Danas su nogometaši Sloge donijeli nova tri boda u naš grad. Ovog puta su slavili pobjedu na gostovanju kod Kamešnice rezultatom 1:3.

Kamešnica je veoma dobro otvorila utakmicu i već u 5. minuti dolazi u vodstvo sa 1:0. Sloga ubrzo uspijeva uvezati igru i već u 15. minuti daju gol za 1:1.

Da su karte Zukanovića dobro postavljenje pokazalo se u 30. minuti kada Mišić pogađa za 1:2. Drugo poluvrijeme igra je većinom bila izjednačena sa nekolicinom ozbiljnijih prijetnji pred golom obje ekipe. Tačku na “i” postavlja Jackson u 90. minuti za konačan rezultat 1:3.

Loša vijest za nogometaše Sloge je da je Branitelj slavio pobjedu na gostovanju kod Stoca od 1:3, tako da su mostarski nogometaši zadržali prednost od četiri boda, a do kraja prvenstva preostaju još samo dva kola.