Naslovnica Gornji Vakuf-Uskoplje Sport FOTO: Prve četvrtfinalne utakmice na turniru ‘Kup 317’

Na malonogometnom turniru „KUP 317“ koji se igra kod O.Š. Gornji Vakuf, a u sklopu manifestacije Dani deblokade Gornji Vakuf 2011, večeras su odigrane dvije četvrtfinalne utakmice.

U prvoj utakmici sastale su se ekipe Vrsa i Bistrice. Ekipa Bistrice je ostvarila pobjedu i tako se plasirala u polufinale. Krajnji rezultat bio je 4:2. Strijelci za ekipu Bistrice bili su Abazović Bahrudin i Idrizović Seno sa po dva pogotka. Za ekipu Vrse golove su postigli Hajdarević Fahrudin i Begović Mesud.

U drugoj utakmici sastale su se ekipe Vojne policije i Batuše. Bila je to utakmica u kojoj su se sastale dvije podjednake ekipe. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova a nekoliko povoljnih prilika za postizanje golova imala je ekipa Batuše.

U drugom poluvremenu ekipa Vojne policije postiže dva pogotka i na taj način se plasirala u polufinale gdje će za protivnika imati ekipu Bistrice. Na kraju Vojna policija-Batuša 2:0. Strijelci su bili odlični Muharemović Emsad i Demirović Mustafa(Mujo).