Naslovnica Sport Bebara 2011 FOTO: Odigrane polufinalne utakmice na turniru “Bebara 2011”

Nakon pauze zbog bajramskih praznika, polufinalnim utakmica, danas je nastavljen turnir u malom nogometu „Bebara 2011“.

Ekipa Salon zabavnih igara Nune prva je izborila finale, pobijedivši Zlataru Handbal 5:1. Latić Harun je doveo u vodstvo ekipu SZI Nune, da bi Alen Latić izjednačio na 1:1. Tim rezultatom je i završeno prvo poluvrijeme. U nastavku utakmice potop Zlatare Handbal napravili su Rašid Ravnjak sa tri pogotka, te još jedan pogodak Latić Haruna.

U drugoj polufinalnoj utakmici Autopraona Benta je ponizila ekipu Boje i lakovi Anax sa nemoralnih 13:1. Čak osam golova je dao Delić Ermin, a istine radi bar tri su mu poklonili igrači Anaxa. Dva pogotka je postigao Gvozden Sefir, dok su po jedan dodali Jarić Enes, Idrizović Smail i Čorbađić  Adis. Počasni pogodak za Anax dao je Škembić Arnel.

Sutra su na programu utakmica za treće mjesto i finale, nakon čega je predviđen kulturno zabavni program i uručivanje nagrada pobjednicima.

16:15h: Utakmica za treće mjesto Anax – Handbal
17:00h: Finale Nune – Benta
18:00h Kulturno zabavni program
18:30h Dodijela nagrada i plakata za učesnike

{joomplucat:303 limit=8|columns=4|ordering=random}

Više fotografija pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.