Naslovnica Gornji Vakuf-Uskoplje Sport FOTO: Novi poraz rukometaša Sloge

U okviru šestog kola Prve rukometne lige grupa Jug FBiH, rukometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja upisali su novi poraz, te nastavili sa nizom od šest utakmica bez pobjede.

Ovog puta od Sloge je bolja bila ekipa Željezničara. Utakmica je igrana u Sarajevu.

Domaći rukometaši su već na poluvremenu stekli prednost od trinaest golova i riješili pitanje pobjednika. Konačan rezultat poluvremena 24:11.

U nastavku utakmice Sloga je zahvaljujući neozbiljnošću domaćih igrača smanjila prednost sa poluvremena na podnošljivih pet golova. Konačan rezultat utakmice 38:33 za Željezničar.

Utakmicu je obilježila velika nervoza igrača, što je rezultiralo velikim brojem isključenja. Na terenu je bilo svih 14 igrača svega 12 minuta, dok se ostatak utakmice igrao sa najmanje jednim isključenim rukometašem.

Bolji od ostalih u Slogi bio je Gekić Edin.

{joomplucat:340 limit=8|columns=4|ordering=random}