Naslovnica Gornji Vakuf-Uskoplje Sport FOTO: Dvanaest medalja za karatiste Sloge na turniru u Ilijašu

Proteklog vikenda u Ilijašu je održan 13. Memorijalni karate turnir „Rašid Buća“ na kome su učestvovali i članovi Karate kluba „Sloga“ iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja. Na turniru se takmičilo dvanaest karatista iz Gornjeg Vakufa, te su osvojili dvanaest medalja i to tri zlatne, četiri srebrene i pet bronzanih.

Zlatne medalje su osvojili: Ahmed Brica, Amila Bušatlić i Antonio Jerković.

Srebrene medalje su osvojili: Damjan Jerković, Stjepan Jereković, Nedim Polić i Anto Nikolić.

Bronzane medalje su osvojili: Arnel Korugić-Zahidić, Salih Agić, Edna Zekotić, Sajra Zekotić i Mustafa Husak.

Gornjovakufski karatisti predvođeni su trenerom Nijazom Bricom, MK CP 3 dan.

Pored KK Sloga na turniru je učestvovalo još dvadeset devet klubova, sa ukupno 388 takmičara. U ukupnom poretku KK Sloga je osvojila četvrto mjesto.

{joomplucat:431 limit=8|columns=4|ordering=random}

Više fotografija pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.