
Na karate turniru „Osmi Konjic open 2013“ čiji je organizator bio Karate klub „Bošnjak“ karatisti KK Sloga iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja su osvojili četiri medalje. Antoni Jerković je osvojio srebrenu medalju, dok su bronze osvojili Damjan Jerković, Arnel Korugić-Zahidić i Ahmed Brica.
Na turniru je nastupilo 28 klubova sa ukupno 220 takmičara. Karatiste Sloge je predvodio trener Nijaz Brica.





