Četiri medalje za karatiste Sloge na turniru u Konjicu

Foto: Arhiv

Na karate turniru „Osmi Konjic open 2013“ čiji je organizator bio Karate klub „Bošnjak“ karatisti KK Sloga iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja su osvojili četiri medalje. Antoni Jerković je osvojio srebrenu medalju, dok su bronze osvojili Damjan Jerković, Arnel Korugić-Zahidić i Ahmed Brica.

Na turniru je nastupilo 28 klubova sa ukupno 220 takmičara. Karatiste Sloge je predvodio trener Nijaz Brica.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti