FOTO: Rutinska pobjeda RK Sloga

Foto: Aid Gafić

Rutinsku pobjedu u susretu 21. kola Prve lige – grupa Jug ostvarili su rukometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa u susretu protiv Turbine iz Jablanice. Konačan rezultat 40:27 za tim iz Gornjeg Vakufa.

Malobrojna publika u KSC Bugojno vidjela je izmijenjeni tim Sloge, sa dosta mladih igrača, koji pokazuju da se u Gornjem Vakufu ponovo odgaja plejada odličnih rukometaša.

Najefikasniji u redovima Sloge bio je Amir Bostan sa devet golova, po šest su dodali Abid Karamustafić i Emir Karahodžić, a po pet Armin Sofić i Armin Ljutić. Tri gola zabio je Anes Muftić, a po dva Adem Gudić i Anes Džemat. U strijelce su se još upisali Amer Demirović i Haris Hozić.

U redovima više nego skromne ekipe Turbine dvanaest pogodaka postigao je Edin Husrep.

{s}sloga11416{/s}

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti