Danas je u sportskoj dvorani u Gornjem Vakufu-Uskoplju odigran turnir u sjedećoj odbojci „15. godina sjedeće odbojke u Gornjem Vakufu-Uskoplju“.
Pored domaćina SKISO Sloga, na turniru su nastupili OKI „Fantomi“ Sarajevo, OKI „Novska“ R Hrvatska, KSO „Čelik 07“ Zenica i KSO „Iskra“ Bugojno.
Treće mjesto na turniru je osvojila ekipa KSO „Iskra“ pobijedivši SKISO „Slogu“, drugo mjesto je osvojio Čelik 07, a turnir je osvojila ekipa Fantoma iz Sarajeva.
Turnir je otvorio ministar Ministarstva privrede u Vladi SBK/KSB Sedžad Milanović.































































