FOTO: ŽRK Sloga poražena u debitantskom nastupu u seniorskoj kategoriji

Rukometašice ŽRK SLOGA 2013 poražene su u debitantskom nastupu u PRVOJ LIGI FEDERACIJE. Bolje od naših djevojaka bile  su rukometašice HŽRK ZRNJSKI iz Mostara koje se zasluženo odnijele prve bodove u Mostar. Sloga – Zrinjski 14:22.

Bez obzira na poraz, mlade rukometašice Sloge, prosjek ekipe 16 godina, pokazale su veliku borbu i želju da pred domaćom publiku pokaže se u najboljem izdanju. Pred trenericom Amrom Omerović je još puno rada gdje treba da izvuče maksimum iz ove ekipe.

U našoj ekipi bolje od ostalih su bile kapiten ekipe Dželila Zukić i Dalila Abazović sa po 3 gola, Aida Abazović je postigla 2 gola a po 1 gol postigle su Aida Pović, Amina Duratbegović, Aida Ćatić, Selma Hozić, Edisa Bušatlić, Almina Šehić, još su nastupile Džana i Asja Sofić, Alisa Adžemović, Amina Hadžiabdić, Lejla Karamustafić, Ismihana Đelihodžić i Amila Ljubunčić.

U ekipi Zrnjiskog istakle se Aurora Šaravanja sa 8 postignutih golova, Jelena Vrančić sa 3 i Iva Džidić sa 3 gola.

Posebne pohvale ljubiteljima rukometa koji su došli podržat našu mladu neiskusnu ekipu i pozivamo vas da budete sa igračicama Sloge i dalje bez obzira na rezultate, jer podrška našim mladim damama je neophodna.

U drugom kolu naše djevojke putuju u Živinice gdje igraju utakmicu protiv istoimenog domaćina.

SRETNO DJEVOJKE.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti