Pet igrača Sloge pozitivno na koronavirus, otkazan derbi sa Iskrom

MRK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje upravo je na svome službenom facebook profilu objavila da je nakon gostovanja u Zavidovićima dio ekipe testiran na koronavirus, te da je pet igrača pozitivno.

I ostali igrači su stavljeni u izolaciju, te će sutra biti testirani.

Zbog ovog velikog problema sa igračkim kadrom sigurno će biti otkazan nedjeljni derbi sa Iskrom, ali i idućih nekoliko kola.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti