
MRK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje upravo je na svome službenom facebook profilu objavila da je nakon gostovanja u Zavidovićima dio ekipe testiran na koronavirus, te da je pet igrača pozitivno.
I ostali igrači su stavljeni u izolaciju, te će sutra biti testirani.
Zbog ovog velikog problema sa igračkim kadrom sigurno će biti otkazan nedjeljni derbi sa Iskrom, ali i idućih nekoliko kola.





