4.3 C
Gornji Vakuf
Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Gosti su bili veliki favoriti na ovom susretu, ali je domaća ekipa uspjela da ih iznenadi i da ostvari jako važnu pobjedu.

Već nakon prvog poluvremena vidjelo se da Borcu neće biti lako, posebno jer su imali tri gola zaostatka, a na odmor se otišlo pri rezultatu 12:9 za Slogu.

U drugom poluvremenu Sloga nije dopustila da se Borac vrati u utkamicu, te su na kraju slavili pobjedu od 24:19.

Slogu je do pobjede vodio Goran Biljaka koji je postigao sedam golova, a najefikasniji u ekipi Borca bili su Saša Puljizović i Aleksandar Miličević koji su postigli po četiri gola.

MRK Sloga – RK Borac 24:19 (12:9)

MRK Sloga: Goran Biljaka 7, Anes Halebić 3, Ivano Bodrušić, Selmir Destanović, Robert Štrkalj, Ajdin Demirović, Amer Dedić 1, Adem Gudić, Arman Ljutić, Haris Čaluk, Alen Čaber, Mesud Pokvić, Božidar Simić 5, Radovan Uljarević 3, Marijan Šaravanja 5, Amer Demirović

RK Borac: Lazar Bera, Bojan Ljubišić, Luka Perić, Saša Puljizović 4, Nikola Jeremić 2, Aleksandar Miličević 4, Goran Trkulja 1, Miloš Nježić 1, Marko Lukić 2, Slađan Subotić, Nemanja Vučičević 2, Đorđe Čelić, Vlado Draganić, Nemanja Milovac 1, Milan Dakić 1