8.5 C
Gornji Vakuf
Petak, 29. Marta 2024.

U okviru prvog kola proljetnog dijela rukometne sezone za rukometašice, ekipa Sloge iz Gornjeg Vakufa, jučer je na domaćem parketu savladala Lokomotivu iz Mostara rezultatom 32:24.

Sloga je tokom cijelog susreta apsolutno dominirala parketom i na kraju je samo bila pitanje sa koliko razlike će slaviti pobjedu. Najefikasnija u redovima Sloge bila je Alma Gvozden sa šest golova. Golmanski trojac, sestre Milanović i Elma Seferović rasporedile su minutažu po 20 minuta i također su odradile odličan posao.

ŽRK SLOGA: lma Seferović, Larisa Burko (1 gol), Sarah Hadžiabulić ( 5 golova), Amina Duratbegović (4 gola), Edina Milanović (1 gol), Amina Delić, Ema Jareb (4 gola) , Aida Abazović, Negra Karamustafić ( 1 gol), Esma Pokvić ( 2 gola), Naida Milanović, Alma Gvozden (6 golova), Irma Šeketa, Zahida Zajmović ( 8 golova), Irma Milanović. Trener Edin Hadžiabdića, pomoćni Emir Drino, Sl. Predstavnik Emir Hadžiabdić.

Sloga već u nedjelju od 15:30h igra novu domaću utakmicu. Ovoga puta u goste dolazi Turbina iz Jablanice. Ovaj derbi kola ćete moći pratiti na youtube kanalu gornjivakufXcom.