14.1 C
Gornji Vakuf
Petak, 01. Decembra 2023.

Za Jablanicu ide autobus podrške za rukometašice Sloge

U subotu, 06.11.2021.godine od 16h igramo utakmicu u Jablanici, ova utakmica će direktno odlučit borbu za jesenjeg prvaka.

Na zahtjev nekoliko roditelja i navijača da obezbjedimo prevoz za podršku, to je i ispunjeno. Prijatelj našeg kluba koji želi da bude anoniman obezbjedio je besplatan autobus od 50 mjesta koji će krenut u 14h ispred sportske dvorane u Gornjem Vakufu-Uskoplju.

Svi oni koji žele da rezervišu svoje mjesto za odlazak na utakmicu mogu to učiniti porukom ili pozivom na broj telefona 061 404 046 i naravno porukom na fb profil našeg kluba. Rezervacije primamo do popune mjesta a najkasnije do subote u 10h, poručili su iz ŽRK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti