13.6 C
Gornji Vakuf
Ponedjeljak, 25. Septembra 2023.

Najbolja igračica tuzlanskog Jedinstva potpisala ugovor za Slogu

Naš klub od danas jači je za Jasminu Osmanović, u naš klub dolazi iz RK JEDINSTVO iz Tuzle. Jasmina sa svoje 22 godine ima osam odigranih sezona u tuzlanskom Jedinstvu i ovo je prvi put da odlazi iz svog grada.

Posebna bitna stvar je da je ljevak i igra na poziciji desnog beka koja je deficitarna u većini klubova.

Kao klasični bek šuter, sa 186 cm visine sigurno će bit velika pomoć našoj mladoj ekipi.

Iako nije prošla pripremni period sa ekipom, sigurni smo da će brzo nadoknaditi propušteno u fizičkom djelu. U prošloj sezoni za ekipu Jedinstva Jasmina je postigla 143 gola u 17 utakmica, iskreno se nadamo da će u našoj ekipi imat sličan učinak.

Veliko hvala ŽRK JEDINSTVO za korektnost u pregovorima, posebno Predsjedniku gospodinu Milenku Tadiću, trenerici Nermini i velikom prijatelju našeg kluba Elmiru Grabčanoviću. Svi oni zajednu su pomogli da se Jasmina pridruži našem klubu.

Jasmina, dobro nam došla, saopšteno je iz ŽRK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti