15.4 C
Gornji Vakuf
Četvrtak, 25. Jula 2024.

Film mladog režisera Enisa Prijića ‘Diversum’ stiže u Gornji Vakuf-Uskoplje

Film “DIVERSUM” (2023), veliki je BH filmski projekat u režiji mladog Enisa Prijića i produkciji INAT MEDIE. Nakon impresivne projekcije u Bugojnu, od čak preko 600 gledalaca, film je oborio rekorde, ušao u historiju i počeo sa projekcijama širom Bosne i Hercegovine!
-29.10.2023, u 18:00, u Domu kulture Gornji Vakuf-Uskoplje (nedjelja), naš grad će imati priliku svečano pogledati projekciju filma DIVERSUM, uz ceremoniju crvenog tepiha za sve prisutne i svečano prikazivanje sa prisustvom dijela filmske ekipe!
*KARTE JE OBEZBJEDILA OPĆINA GORNJI VAKUF-USKOPLJE, a iste možete preuzeti na dan premijere, 29.10, od 17:30, u Domu kulture!
Ne propustite ovaj nezaboravni kulturni događaj za naš grad i u nedjelju uživajte u drami, akciji i misteriji-filmu koji osvaja srca širom regiona i svijeta! VIDIMO SE U VELIKOM BROJU!

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti