Naslovnica Vijesti Gornji Vakuf-Uskoplje FOTO:Sarajevo – Sloga 2:1

sarSLO

Nogometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja su danas poraženi u šesnaestini finala Kupa Bosne i Hercegovine od ekipe Sarajeva sa 2:1.

Utakmice je odigrana na gotovo praznom stadionu „Asim Ferhatović“, po sunčanom vremenu i odličnom terenu za igru.

Ovaj susret je najavljivan kao susret Davida i Golijata, međutim na terenu „olimpijske ljepotice“ situacija uopće nije bila takva. Naime, domaća ekipa je imala jalovu inicijativu tokom cijele utakmice, međutim nogometaši Sloge su propustili kod rezultata 0:0 idealnu priliku za pogodak.

Sarajlije su odličan otpor naših nogometaša slomile tek u drugom poluvremenu preko Jahovića u 65. minuti i Hamzagića u 81.minuti. Pogodak za Slogu je postigao Popović u zadnjim trenutcima utakmice.

Čestitamo našim nogometašima na odličnoj igri i velikoj borbenosti protiv velikog Sarajeva.

Donosimo Vam fotografije sa ove utakmice, koje su nam ustupile ljubazne kolege sa portala sportsport.ba. Hvala im na ovim fantastičnim fotografijama.

Ostatak fotografija sa utakmice pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.