17.1 C
Gornji Vakuf
Petak, 29. Marta 2024.

sarSLO

Nogometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja su danas poraženi u šesnaestini finala Kupa Bosne i Hercegovine od ekipe Sarajeva sa 2:1.

Utakmice je odigrana na gotovo praznom stadionu „Asim Ferhatović“, po sunčanom vremenu i odličnom terenu za igru.

Ovaj susret je najavljivan kao susret Davida i Golijata, međutim na terenu „olimpijske ljepotice“ situacija uopće nije bila takva. Naime, domaća ekipa je imala jalovu inicijativu tokom cijele utakmice, međutim nogometaši Sloge su propustili kod rezultata 0:0 idealnu priliku za pogodak.

Sarajlije su odličan otpor naših nogometaša slomile tek u drugom poluvremenu preko Jahovića u 65. minuti i Hamzagića u 81.minuti. Pogodak za Slogu je postigao Popović u zadnjim trenutcima utakmice.

Čestitamo našim nogometašima na odličnoj igri i velikoj borbenosti protiv velikog Sarajeva.

Donosimo Vam fotografije sa ove utakmice, koje su nam ustupile ljubazne kolege sa portala sportsport.ba. Hvala im na ovim fantastičnim fotografijama.

joomplu:220   joomplu:223   joomplu:224   joomplu:225   joomplu:236   joomplu:229   joomplu:230   joomplu:239

Ostatak fotografija sa utakmice pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.