12.8 C
Gornji Vakuf
Petak, 29. Marta 2024.

Novi poraz SKISO Sloga

skisoSLOSKISO Sloga danas je gostovala u Bužimu kod ekipe OKI Bužim. Nažalost i ovog puta nisu imali dovoljno sreće i spretnosti za pobjedu.

Početak prvog seta i polovina istog bili su veoma uzbudljivi jer se igralo sa malom razlikom ili poen za poen. Naši igrači taj ritam nisu uspjeli očuvati i set gube sa rezultatom 25:20.

Drugi set je još bio zanimljiviji i vodila je se još veća borba za poene nego u prvom setu. Međutim, naši igrači su izgubili i drugi set rezultatom 25:22.

U trećem setu kao da je moral i nada naših igrača pala u vodu pa su dopustili da cijeli ovaj set domaćini rutinski privedu kraju u svoju korist rezultatom 25:17.

Ukupan rezultat na kraju je glasio 3:0 u setovima za ekipu OKI Bužim.

Najbolji igrač u redovima našeg tima bio je Husak Nihad. Ekipa SKISO Sloge je imala žalbi na suđenje ovog meča jer misle da su oštećeni za nekoliko važnih poena u prelomnim momentima igre.

Naš portal želi puno sreće ekipi SKISO Sloga u daljem natjecanju.