11.7 C
Gornji Vakuf
Ponedjeljak, 27. Maja 2024.

FOTO: Vrbas se izlio iz svog korita

Obilne kiše koje padaju u posljednjih nekoliko dana na području naše općine uticale su na povećanje nivoa Vrbasa. S obzirom da kiša ne prestaje padati, Vrbas dostiže kritičnu tačku, a kako su nam javili u nekim mjestima se Vrbas već i izlio iz svog korita. U MZ Privor, Vrbas je već poplavio nekoliko poljoprivrednih zemljišta. Ako kiša nastavi padati Vrbas će početi da prijeti stambenim objektima. U donjem kraju naše općine Vrbas se već izlio u mjestu Ploča, te u Duratbegović Docu. I u mjestu gdje se nalazi TC Best Vrbas je dostigao kritičnu tačku.

 

 

{joomplucat:56 limit=4|columns=4|ordering=random}

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti