11.3 C
Gornji Vakuf
Subota, 02. Marta 2024.

UG “Podgorani” iz Mostara posjetili Gornji Vakuf

Danas je naš grad posjetilo Udruženje građana Podgorani iz Mostara. Naime, UG Podgorani je na putu za planinsku ljepoticu Vlašić posjetilo naš grad.

Tom prilikom smo razgovarali sa predsjednikom udruženja Džemalom Tipurom i vođom planinarske sekcije Anerom Ljevom. Upoznali su nas sa svojim aktivnostima koje njihovo udruženje obavlja. Na taj način smo dogovorili neke posjete našem gradu u budućnosti.

UG Podgorani ima u svom sastavu nekoliko sekcija. Između ostalih, UG Podgorani ima planinarsku sekciju, folklornu, humanitarnu, projektnu i dr.

U današnjoj posjeti, članovi udruženja njih oko 55 je izrazilo želju da posjeti Sahat kulu u našem gradu. Međutim, zbog nepristupačnosti i nesređenog lokaliteta oko Sahat kule, posjetu smo ostavili za neki drugi put.

O radu UG Podgorani iz Mostara možete pogledati na njihovom web portalu www.ug-podgorani.com.

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti