1.8 C
Gornji Vakuf
Subota, 20. Aprila 2024.

Nogometaši Sloge slavili pobjedu u Tomislavgradu

Grčevitu borbu za plasman u Prvu ligu FBiH nogometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja su nastavili današnjom tijesnom pobjedom na gostovanju kod Tomislava sa 0:1.

Dobro su izabranici Ibre Zukanovića otvorili utakmicu, te su preko Milanovića i Grubeše prokockali odlične prilike da na samom početku dođu u vodstvo. Ipak, ofanzivna igra nogometašima Sloge isplatila se sredinom prvog poluvremena kada je tamnoputi Jackson na asistenciju Zeca pogodio za 0:1.

Poslije vodstva gostiju, nogometaši Tomislava su uspostavili terensku ravnotežu, ali bez konkretnih prilika za pogotke.

U drugom poluvremenu utakmice igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, a domaćini su imali nešto više od igre. Međutim, sve dobre prilike Tomislava završile su odličnim odbranama Sloginog golmana Kaltak.

Konačan rezultat utakmice Tomislav – Sloga 0:1.