7 C
Gornji Vakuf
Subota, 20. Aprila 2024.

U oproštajnoj utakmici pred domaćom publikom za sezonu 2010/2011 u Drugoj ligi FBiH – Jug, nogometaši Sloge su demolirali Kupres sa nevjerovatnih 7:0. Ipak, bez obzira na tako ubjedljivu pobjedu u redovima gornjovakufsko-uskopaljske ekipe osjeća se gorčina neuspjeha, jer je ekipa Branitelja također slavila pobjedu i kolo prije kraja obezbjedila plasman u Prvu ligu FBiH. Mostarci su na svom terenu pobjedili Rama sa 5:0.

Prvo poluvrijeme današnje utakmice obilježio je napadački dvojac Zec i Milanović, koji su zabili po dva pogotka i još jednom potvrdili da sasvim zasluženo nose epitet najboljih igrača Sloge u proljetnom dijelu nogometne sezone.

Drugo poluvrijeme nam donosi nova tri pogotka Sloge. Najprije Ilić u 57. minuti iz slobodnog udarca sa nekih dvadeset metara pogađa same rašlje gostujućeg gola za 5:0.

Do kraja utakmice vidjeli smo još jedan pogodak ‘mozga’ ekipe Sloge, Ilića. Ovog puta pogodio je iz jedanaesterca.

Konačnih 7:0 za Slogu postavio je rezervista Simeunović.

U zadnjem kolu, Sloga u Jablanici sa Turbinom igra utakmicu za nogometni prestiž.

{joomplucat:186 limit=8|columns=4|ordering=random}

Više fotografija pogledajte u našoj GALERIJI FOTOGRAFIJA.