16.2 C
Gornji Vakuf
Četvrtak, 23. Maja 2024.

Kompletan raspored utakmica na turniru ‘Bebara 2011’

Kompletiran je raspored utakmica na turniru u malom nogometu „Bebara 2011“.

Prve utakmice po grupama na rasporedu su danas od 17:15h, a zadnje  27.08. Dnevno će biti odigrane po četiri utakmice, osim zadnjeg dana po grupama kad je na rasporedu pet utakmica.

U četvrtfinalu se križaju ekipe iz grupe A i D, te ekipe iz grupe B i C.

Malonogometni turnir Bebara 2011 – Pomen na šehide mahale Gornji Vakuf

Subota – 20.08.2011

  1. 17:15 – GornjiVakuf-x.com – SDA
  2. 18:00 – P.S. Nune – Senex
  3. 18:30 – Veterani Sloga – SDP

Nedjelja – 21.08.2011

  1. 16:45 – Autopraona Benta – Red Union
  2. 17:30 – Restoran Melody – Tiskara Humac
  3. 18:00 – Boje i lakovi ANAX – Šesta Mahala
  4. 18:30 – Jahorina osiguranje – Šumski plod

Ponedjeljak – 22.08.2011

  1. 16:45 – Šumarija – SDA
  2. 17:30 – P.S. Nune – Rose wood
  3. 18:00 – Autopraona Benta – Zlatara Handball
  4. 18:30 – Tiskara humac – SDP

Utorak – 23.08.2011

  1. 16:45 – Red Union – Šumski plod
  2. 17:30 – Senex – Šesta
  3. 18:00 – Veterani – Melody
  4. 18:30 – Gornjivakuf-x.com – Šumarija

Srijeda – 24.08.2011

  1. 1.16:45 – Jahorina osiguranje – Zlatara Handball
  2. 2.17:30 – Boje i lakovi ANAX – Rose wood
  3. 3.18:00 – SDP – Melody
  4. 4.18:30 – SDA – Tajkuni

Četvrtak – 25.08.2011

  1. 16:45 – Zlatara Handball – Red Union
  2. 17:30 – Senex – Rose Wood
  3. 18:00 – gornjivakuf.x-com – Tajkuni
  4. 18:30 – Autopraona Benta – Jahorina osiguranje

Petak – 26.08.2011

  1. 16:45 – P.S. Nune – Boje i lakovi ANAX
  2. 17:30 – Šesta Mahala – Rose Wood
  3. 18:00 – Šumski plod – Zlatara handball
  4. 18:30 – Veterani – Tiskara Humac

Subota – 27.08.2011

  1. 16:00 – Red Union – Jahorina osiguranje
  2. 16:30 – Šumarija – Tajkuni
  3. 17:00 – P.S. Nune – Šesta mahala
  4. 17:30 – Autopraona Benta – Šumski plod
  5. 18:00 – Senex – Boje i lakovi ANAX

ČETVRTFINALE

Nedelja – 28.08.2011

  1. 17:30 – Prvi iz grupe A – Drugi iz grupe D
  2. 18:15 – Prvi iz grupe B – Drugi iz grupe C

Ponedeljak – 29.09.2011

  1. 17:30 – Prvi iz grupe D – Drugi iz grupe A
  2. 18:15 – Prvi iz grupe C – Drugi iz grupe B

POLUFINALE

Subota – 03.09.2011

  1. 17:30 – Pobjednik Prvi A – Drugi D – – Prvi B – Drugi C
  2. 18:15 – Pobjednik Prvi D – Drugi A – – Prvi C – Drugi B

FINALE

Nedelja – 04.09.2011

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti