15.3 C
Gornji Vakuf
Subota, 18. Maja 2024.

Futsaleri Sloge i Salinesa odigrali su sjajnu utakmicu u 6. kolu Premijer lige BiH.

Kako se i očekivao bio je ovo pravi futsal spektakl pred više od 1000 ljudi, a na kraju je završeno 4:4.

Već nakon 12. minuta igre Salines je imao 0:3. Dva puta Vladimir Džombić i jednom Nermin Kahvedžić su doveli Jarčeve do vodstva od 3:0 i činilo se da Tuzlaci imaju lijek kako da umire domaću publiku.

Ipak, domaći su na krilima svoje publike uspjeli da se vrate u meč, te prvo do poluvremena smanje na 1:3 golom Haruna Latića, a onda u 30. i 31. minutu pogađaju Sabahudin Petak i Senid Hodžić za 3:3. Radost domaćih nije dugo trajala jer je Denis Isaović pogodio za 3:4.

I kada se činilo da pobjeda ide u Tuzlu domaći u posljednjim trenucima meča preko Admira Zukana stižu do 4:4 i boda protiv Tuzlaka.

SLOGA – SALINES 4:4 (1:3)
Sportska dvorana u Gornjem Vakufu- Uskoplju
Gledalaca: 1000
Sudije: Farik Kečo i Almedin Berilo (oba Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Džombić 6, 0:2 Džombić 8, 0:3 Kahvedžić 12, 1:3 Latić 18, 2:3 Petak 30, 3:3 Hodžić 31, 3:4 Isanović 32, 4:4 Zukan 40
Žuti kartoni: Milanović, Zukan (Sloga), Džombić, Avdić, Ivanković (Salines)

Sloga: Delić, Latić, Milanović, Petak, Zukan, Smajić, Begović, Hodžić, Demirović, Silajdžija, Zatagić, Halilović, Abazović

Salines. Milanović, Matijević, Isanović, Kahvedžić, Džombić, Blagojević, Manojlović, Marković, Ivanković, Imširović, Avdić, Selimović, Trifković, Maisaia