12.8 C
Gornji Vakuf
Utorak, 16. Aprila 2024.

Prva liga FBiH za rukometaše: MRK Sloga – RK Briješće

U subotu, 23. marta 2024. godine, u sklopu 16. kola Prve Lige FBiH – jug, naš grad će biti domaćin uzbuđujućeg susreta. Naša ekipa, Sloga, s radošću dočekuje ekipu RK Briješće Sarajevo na našem terenu.

Ova važna utakmica započinje u 19:30 sati, pružajući priliku svim ljubiteljima rukometa da dođu i uživaju u uzavrelom sportskom nadmetanju. Naši odvažni momci, motivirani snagom timskog duha, traže četvrtu uzastopnu pobjedu. Njihova posvećenost i trud zaslužuju našu iskrenu podršku.

Pozivamo vas da se pridružite i budete dio ove sportske priče. Podržimo naše tigrove jer svaki aplauz i navijački povik donose im dodatnu snagu i inspiraciju. Vidimo se na tribinama, jer zajedno smo jači!

Uredništvo
Uredništvohttps://gornjivakuf.com/
Udruženja za informisanje X MEDIA
Zadnje dodano
Povezane vijesti