15.9 C
Gornji Vakuf
Subota, 04. Maja 2024.

Nova pobjeda rukometaša Sloge

Nastavlja se odlična sezona rukometaša Sloge iz Gornjeg Vakufa u Prvoj ligi- grupa Jug. Ovog puta pred 150 gledalaca u bugojanskom KSC-u Sloga je savladala drugu ekipu Izviđača sa 35:28.

Izjednačeno prvo poluvrijeme pripalo je Slogi sa 16:15. U nastavku utakmice veći fond igrača, raznovrsniji napadi, te organizovana odbrana donijeli su Slogi pobjedu od 35:28.

Najefikasniji u Slogi bio je Omer Hadžijusufović sa osam pogodak, sedam je postigao Osman Sofić, po šest Edin Gekić i Ervin Dedić, veteran Naser Karamustafić je postigao četiri gola, dok su po jedan zabili Emir Karahodžić, Mujo Hadžimehanović, Kenan Crnica i Arman Bostan.

Kod poražene ekipe bolji od ostalih bio je Ante Pavlak sa 11 postignutih golova.