9 C
Gornji Vakuf
Nedjelja, 05. Maja 2024.

Lagana pobjeda u Jablanici, za vikend derbi sa Iskrom

MRK Sloga je jučer sa lakoćom pobijedila na gostovanju u Jablanici slabašnu Turbinu rezultatom 15:51. Najefikasniji je bio raspoloženi Pedić sa 10 golova, te Gekić Edin sa 8 koji je bez promašaja imao učinak u prvom poluvremenu. Još su se u strijelce upisali Pokvić Mesud 6, Karamustafić Abid 4, Demirović Ajdin 2, Softić Armin 4, Gudić Adem 1, Dedić Amer 3, Demirović Amer 1, Ljutić Arman 3, Halebić Anes 4, Destanović Ahmed 3, Demirović Mirza 2 i još je nastupio Gekić Danis. Na golu golmanski par Čaber-Spahić podjelili su minutažu i upisali po 12 odbrana.

U subotu, 05.05., je veliki derbi protiv Iskre. Pobjednik ide u Premijer ligu. Satnica i svi detalji oko utakmice u narednim danima na GornjiVakuf-x.com.